Hizmetlerimiz

Mondi’de sağladığımız farklı,yüksek kalitedeki hizmetler ve çözümler ile müşterilerimizin en yakın çalışma ortağıyız.

ThinkBox logo

ThinkBox

ThinkBox, oluklu ambalaj sektöründe bir içgörü, ilham, vizyon ve değişim kaynağı olacak şekilde tasarlanmıştır. Modern ambalajlamanın zorluklarını her yönüyle ele almak için bir süreç tasarladık ve bunu ThinkBox’ta hayata geçirdik. Burası, uzmanlarla bir araya gelebileceğiniz, ilham alabileceğiniz ve tasarım çözümleri yaratabileceğiniz bir yer.

ISTA Lab

Mondi Performans LaboratuvarI

Oluklu mukavva iş alanımızda ambalajınızın ürününüze uygunluğundan ve size özel tedarik zincirinizde onu koruduğundan emin olmak üzere standartlaştırılmış ISTA testleri uygulanır. Paketinizin test edilmesi ürününüzün kırılması ve şikâyet risklerini ortadan kaldırır ve böylece maliyetleri, itibarınıza gelebilecek zararı ve genel CO2 ayak izini azaltır. Veriye dayalı performans değerlendirme testleri uygulama laboratuvarımızla ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Certificate Testing

Tehlikeli Ürün TaşImacIlIğI SertifikasI

Tehlikeli madde ambalajlarının geliştirilmesi, test edilmesi ve onaylanması aşamalarında müşterilerimizin yönetmeliklere uymalarını destekliyoruz. Müşterilerimiz için tüm süreci hizmet kalitemiz ve yetkinliklerimiz sayesinde kolaylaştırıyoruz.