Sertifika ve Lisanslar

Kağıt tesisimiz dahil tüm tesislerimizde;  “IS0 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi”, “ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi”, “ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi” ve “ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi” ile  Adana, Karaman, İzmit ve Tire Kutu tesislerimizde gıda ambalajları üretimi ile ilgili yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmenin yanı sıra British Retail Consortium tarafından global verilen “BRC Gıda Güvenlik Sistemi” belgemiz bulunmaktadır.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen Yetkilendirilmiş Yükümlülük Statüsü belgesi tüm tesislerimizi kapsamaktadır.

Tire Kağıt, Tire Kutu, İzmit, Adana, Karaman tesislerimizde; dünya ormanlarının yönetiminin geliştirilmesi için çalışan FSC® - Forest Stewardship Council® (Orman Yönetim Konseyi) CoC Sertifikası bulunmaktadır. FSC® Sertifikası ( License Code: FSC-C129209 ), ürünün iyi yönetilmiş ormanlardan ve kontrollü kaynaklardan elde edildiğini gösterir.

İzmit Fabrikamızda kurduğumuz UN Laboratuvarı;  2014 yılında CSI tarafından akredite edilmiş olup bu sayede müşterilerimize tehlikeli maddeleri sağlıklı şekilde taşıyabilecekleri kutuları tedarik etmekle kalmıyor istenen durumlarda laboratuvar test hizmeti de verebiliyoruz.