English T�rk�e

Sertifika ve Lisanslar

TS EN- ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi sahibi olarak, müşterilerimize ürün ve hizmet kalitesini her üretim sonucunda teslim ettiği “Üretim Kalite Sertifikası” ile de garanti etmekteyiz. Ayrıca “Gıda İle Temasta Bulunan Materyal Üretim Sertifikası” sahibi olarak sağlık ve hijyen konularına şirketimizin verdiği önemi de belgelemiş bulunmaktayız.

"Gıda Ambalajları Üretimi" ile ilgili yasal yükümlülükleri yerine getirmenin yanı sıra British Retail Consortium tarafından verilen gıda güvenlik sistemi "BRC Belgesi"ni de almaya hak kazandık.Mayıs 2010’da Tire’deki kâğıt fabrikamız, 5 yıl geçerli FSC (Orman Yönetim Konseyi) sertifikasının sahibi oldu. Böylece Mondi Tire Kutsan, Türkiye’de Oluklu Mukavva Kağıt üreticileri arasında sertifikayı alan ilk firma unvanını aldı. Bu sertifikaya sahip olarak, sosyal sorumluluk ve çevre standartları konusunda duyarlı bir şirket olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Dünya ormanlarının yönetiminin geliştirilmesi için 1990 yılında Kaliforniya’da kurulmuş bağımsız bir organizasyon olan Orman Yönetim Konseyi’nin verdiği FSC sertifikası, ürünün iyi yönetilmiş ormanlardan ve kontrollü kaynaklardan elde edildiğini ispatlamaktır.

last change(TR): 29.05.2012

© 2018 by Mondi
© 2018 by Mondi