English T�rk�e

PRIVACY

1. Genel

Mondi Tire Kutsan bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu politika, Web sitemizden alabileceğimiz bilgilerin türü ve bu bilgileri nasıl kullanacağımızı ana hatlarıyla belirler.  Biz bu politikayı zaman zaman güncelleyebiliriz, bu yüzden lütfen arada bir kontrol ediniz. Bu siteyi kullanarak ve/veya kişisel bilgilerinizi vererek, bu politikadaki koşulları kabul etmiş bulunursunuz.

2. Kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılması

Kişisel bilgiler, adınız, adresiniz, telefonunuz, doğum tarihiniz ve e-posta adresiniz gibi bilgileri içerir. Genel olarak, herhangi kişisel bilginizi vermeden web sitemizi ziyaret edebilirisiniz. Ancak, zaman zaman, özel bir sebepten dolayı örneğin istediğiniz bilgiyi size sağlayabilmek için sizin kişisel bilgilerinizi almamız gerekebilir. Kişisel bilgilerinizi kullanacağımız herhangi başka sebepler olması durumunda, bu sebepleri bilgilerinizi alırken bildireceğiz.  Bu bilgileri sağlayarak, kişisel bilgilerinizin belirtilen amaç doğrultusunda kullanılması ve ifşa edilmesi için onay vermiş olurunuz

3. İfşaat

Sizin kişisel bilgilerinizi kendi işimiz, pazarlama ve web sitesi ile ilgili sebeplerden dolayı bağlı şirketlerimize ve üçünü şahıslara ifşa edebiliriz. Kişisel bilgilerinizi, sizin açık izniniz olmadan ya da sizin isteğinizi karşılamak ya da buna bağlı başka sebepler olmadan üçüncü kişilere satmayacak, yönlendirmeyecek ya da ifşa etmeyeceğiz ve bu bilgileriniz üçüncü şahıslara, onların pazarlama amacıyla kullanmaları için satılmayacak, yönlendirilmeyecek ya da ifşa edilmeyecektir.

4. Tanımlama bilgisi ve diğer tanımlanmayan bilgiler

Sitemizi ziyaret ettiğinizde kişisel olmayan bilgileri otomatik olarak alabiliriz.  Bu bilgilere örnek olarak kullanılan Internet tarayıcısının türü, kullanılan bilgisayar işletim sisteminin türü, kullanılan bağlanma hızı ve bizim sitemize bağlandığınız web sitesinin etki alanı adı verilebilir. Sizin bilgisayarınıza “tanımlama bilgisi” ya da benzer dosya halinde bilgiler yükleyebiliriz. Bu bilgileri, sitede ziyaret ettiğiniz belirli alanları ve web sitemizde katıldığınız aktiviteler gibi ziyaretiniz sırasında başka bilgiler toplamak için kullanabiliriz.  Birçok internet tarayıcıları bilgisayarınızın ana sürücündeki tanımlama bilgilerini silmenizi, engellemenizi ya da tanımlama bilgisi saklanmadan önce uyarı almanızı sağlar Tanımlama bilgilerini nasıl yöneteceğiniz ile ilgili bilgiyi şu adresten edinebilirsiniz. http://www.allaboutcookies.org. Bu bilgiyi web sitemizi sizin ilgilerinize ve tercihlerinize daha uygun hale getirmek ve ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve pazarlama programlarımızı geliştirmek için kullanabiliriz.

5. Güvenlik ve doğruluk

Kişisel bilgilerinizin doğruluğu ve güvenliği bizim önemlidir ve kişisel bilgilerinizin güveliğini sağlamak için fiziksel ve elektronik prosedürleri devreye sokmuş bulunmaktayız. Sadece yetkili idari kadronun bu bilgilere erişimi olacaktır. Kişisel bilgilerinizi bize sunduysanız ve bu bilgilerin kayıtlarımızdan silinmesini ya da güncellenmesini istiyorsanız info@mondigroup.com adresine e-mail gönderiniz. Lütfen kayıtlarınızı güncellememiz için bize biraz zaman tanıyınız.

6. Aktarmalar

Aldığımız her kişisel bilgi, bilginin toplandığı ülkede saklanacaktır ve Birleşik Krallığa da aktarılabilir. Avrupa Birliği (AB) içinde toplanan kişisel bilgiler, sizin rızanız olmadan AB dışına aktarılmayacaktır.

7. İletişim

Gizlilik politikasıyla ilgili başka sorularınız varsa, lütfen info@mondigroup.com adresinden bize e-mail yollayınız.

last change(TR): 08.06.2010

© 2018 by Mondi
© 2018 by Mondi