English T�rk�e

Hissedarlık Yapısı

Mondi Packaging Corrugated BV: Mondi 2013 yılı cirosu 6.5 milyar euro'ya ulaşan uluslararası bir ambalaj ve kağıt şirketidir. Grup, orta Avrupa, Rusya ve Güney Afrika'da ki tesislerinde, özel ürünlerin yanı sıra, ambalaj kağıdı ve geri kazanılmış ambalaj ürünlerinin üretilmesine odaklanmıştır. Mondi, odun hammaddesinden selüloz ve kağıt üretimi, geri kazanılmış kağıt ve ambalaj kağıdı üretimi, oluklu mukavva ambalaj üretimi ve endüstriyel torba üretimine kadar tüm Kağıt ve Ambalaj üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 30 ülkede faaliyet gösteren Mondi’ nin 2013 yılı itibarıyla 24.000 çalışanı  bulunmaktadır.

Grup, özellikle ambalaj kağıdı, ambalaj ürünleri ve kuşesiz kağıt (UFP) üretimi gerçekleştirmektedir.

Avrupa & Uluslararası bölümünün bir birimi olan, Mondi Oluklu Mukavva, Avrupa’nın lider oluklu mukavva tedarikçilerindendir. Ürün portföyü içerisinde rafa hazır ambalajlar (SRP) ve heavy duty ambalaj çözüm ürünleri, Amerikan tipi kutular, tava tipi kutular, ofset ve masterflex baskı ve diğer yüksek kaliteli siparişe özel ambalaj çözümleri yer almaktadır. Ayrıca Mondi modern post printing makinaları ile altı renge kadar yüksek kalitede ofset baskılı ürünler de üretmektedir.

Şirketimiz Mondi Tire Kutsan,  Mondi Packaging Europe & International birimi üyesidir.  • Türk Ticaret Kanunu’nun 1524’üncü maddesi uyarınca İnternet sitemizde ilan edilen içerik şirketimize özgülenmiş aşağıdaki adreste bulunan sayfalarda güvenli elektronik imza ve zaman damgası ile yüklenmiştir.

 

last change(TR): 05.05.2016

© 2017 by Mondi
© 2017 by Mondi